Про нас

Ми створили сервіс з кіберзахисту нотаріусів, який повністю убезпечить вас від загроз за ціною чашки кави на день.

Як організмові потрібний імунітет, так і комп’ютеру нотаріуса ― кіберзахист. Якщо ви нотаріус, вас часто атакують, повірте. І дуже ймовірно, що ваш робочий комп’ютер уже заражено.

У чому проблема. Незважаючи на заходи із захисту державних реєстрів, зокрема апаратні ключі, тільки у 2018 році зафіксовано десятки втручань у роботу комп’ютерів нотаріусів і,як результат, — численні випадки незаконних реєстраційних дій. Ми не із чуток знаємо, з якими катастрофічними наслідками стикаються нотаріуси, що постраждали від хакерських дій.

Багато комп’ютерів нотаріусів заражені ще з 2016 року, і їх захоплення і здійснення від імені їх власників незаконних змін у реєстри ― справа часу.

Було

Тому 2018 року ми створили систему захисту нотаріусів нового покоління ІнфоОберіг. Це рішення нарешті перетворить розмови про захист нотаріату на дію.

Стало

Дізнайтеся, як працює ІнфоОберіг.

Не станьте розносником епідемії кібервірусів і убезпечте від «захворювання» ваших клієнтів.

Розробка ― компанія «ІнфоОберіг», керівник ― Андрій Прокопенко.

Експертиза ― Лабораторія комп’ютерної діагностики CyberLab та Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі.

Технології на базі світового лідера у кібербезпеці Fortinet.

Мета системи кіберзахисту ІнфоОберіг ― захистити нотаріусів та їхніх клієнтів від зловмисників-хакерів, а відтак — уберегти власність, запобігти рейдерству, покращити інвестиційний клімат у країні і, врешті решт, зробити внесок у захист національної безпеки України в цілому.

Як починався ІнфоОберіг

Історія ІнфоОберіг почалася 2016 року в Лабораторії комп’ютерної криміналістики CyberLab. Ця провідна незалежна криміналістична лабораторія послуги з комп’ютерно-технічних експертиз, розслідування кіберзлочинів, реагування на інциденти інформаційної безпеки.

CyberLab постійно стикався із випадками зламів комп'ютерів, проте у 2016 році почастішали атаки саме на техніку нотаріусів. Ми не із чуток знаємо, з якими катастрофічними наслідками стикаються нотаріуси, що постраждали від хакерських дій.

Проблема набувала катастрофічного масштабу. Це створило загрозу інститутовам нотаріату та власності.

Fortinet

Якісний захист ґрунтується на розумінні методів нападника й поведінки підзахисного, і тут багаторічний експертний досвід CyberLab неоціненний.

CyberLab об’єднався із Міжнародним агентством із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі, створив команду експертів і програмістів, розпочав вивчати світові рішення для таких задач, врешті решт вибравши світового лідера Fortinet. Саме із цього два з половиною роки тому й почалася розробка ІнфоОберіг.

Від лідерства у кіберекспертизі — до лідерства у кіберзахисті.

Партнери

Якщо ви зацікавлені у підвищенні рівня кіберзахисту інституту нотаріату і бажаєте стати партнером ІнфоОберіг, зв’яжіться з нами.

  1. Нотаріальна палата України.
  2. ДП «Національні інформаційні системи».
  3. Лабораторія комп’ютерної криміналістики CyberLab.
  4. Fortinet ― один зі світових лідерів у рішеннях з кібербезпеки.
  5. ASIS International ― найбільша у світі асоціація фахівців з управління безпекою.
  6. GigaTrans.
Pran Precision

Навігація