Відгуки нотаріусів під кіберзахистом ІнфоОберіг

19.12.2018
Відгуки нотаріусів під кіберзахистом ІнфоОберіг

Тетяна Марчук, приватний нотаріус Києво-Святошинського району Київської області

Як нотаріус і самозайнята особа, я розумію, що захист мого робочого місця ― у моїх руках. Знаючи, що численні, регулярні хакерські атаки на робоче місце нотаріусів з метою доступу до Єдиних та Державних реєстрів України тривають вже протягом кількох років, я прийняла рішення про встановлення кіберзахисту, який убезпечить від зловмисників. Наслідки цих атак загрожують громадянам та самому нотаріусу, призводячи до блокування доступу до реєстрів і навіть позбавлення нотаріуса Свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю.

Нотаріус долає довгий шлях у професію не на один день, а на все життя. Шість років навчання в університеті, три роки стажу в сфері права, три роки стажу помічником нотаріуса і як підсумок ― вдале складання кваліфікаційного іспиту. Тобто, загалом не менше 12 років потрібно фахівцю, щоб виконувати важливу роль, надану нотаріусам державою. Це варто того, щоб захистити.

Право на захист власності закріплене у Конституції України. Його гарантує громадянам держава, і нотаріуси мають відчувати відповідальність забезпечення людям цього фундаментального права.

Як свідомий та небайдужий громадянин України, я вважаю, що своїм рішенням посилюю захищеність суспільства в цілому. Останнім часом нам всім хочеться більше стабільності та гарантій, незалежно від того стосується це власності чи інших сфер життя. Позбавити зловмисників шансу проводити незаконні оборудки з державними реєстрами ― це посильний внесок нотаріуса у збереження стабільності і спокою у соціумі.

Особисто для мене важливо, щоб ніхто не порочив честь, гідність і ділову репутацію! Нотаріус ― це звучить гордо!

Pran Precision

Навігація