Компанія Fortinet (США), отримала позитивні експертні висновки від Служби державного зв’язку та захисту інформації України

24.12.2018

Партнер сервісу з кіберзахисту нотаріусів “ІнфоОберіг” компанія Fortinet (США), світовий лідер з кіберзахисту, отримала позитивні експертні висновки від Служби державного зв’язку та захисту інформації України.

4 грудня 2018 року було надані експертні висновки, які підтверджують, що:

  • засоби антивірусного захисту FortiClient, FortiClient Enterprise Management Server, FortiClient Chromebook Enterprise Management Server,
  • засоби мережевого захисту FortiSandbox (моделі FortiSandbox-1000D, FortiSandbox-1000E, FortiSandbox-2000E, FortiSandbox-3000E, FortiSandbox-3500D, FortiSandbox-3500E, SAM-3500D, SAM-3500E та програмне забезпечення на віртуальній машині FortiSandbox-VM00)

відповідають вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації зазначених у документах, наданих українським представником Fortinet.

“Також оновлені експертні висновки на FortiMail, FortiGate і FortiWeb з урахування всіх актуальних моделей”, ― зазначає Олександр Чемерис, менеджер з роботи з ключовими замовниками Fortinet в Україні. ― "Ми раді разом з “ІнфоОберіг” надавати українським нотаріусам якісний сервіс з кібербезпеки”.

“Рішення такого ступеню надійності, який надає “ІнфоОберіг”, був би неможливим без технологій світового лідера з кібербезпеки Fortinet”, ― коментує Андрій Прокопенко, директор “ІнфоОберіг”. ― “Наша експертиза, поєднана з можливостями Fortinet, створює для реєстраторів та нотаріусів адаптований та потужний сервіс, що забезпечує спокійну роботу”.

Pran Precision

Навігація