Новини компанії

Дізнавайтеся про останні новини кіберзахисту для нотаріусів.

НЕБАЙДУЖІСТЬ ПРИВАТНОГО НОТАРІУСА ДОПОМОГЛА ОБНОВИТИ БАЗУ ВІРУСІВ ТА УБЕЗПЕЧИТИ ІНШИХ ВІД ЗЛАМІВ

Проблема кібербезпеки ніколи не втратить актуальності. Навіть якщо ми захищаємо певні напрямки атак, кіберзлочинці знаходять нові способи проникнення.

30.01.19 приватний нотаріус Олександр Сперчун надіслав нам зразок електронного листа з підозрілим вмістом і вкладеним файлом(зразок листа), аби ми перевірили його на можливі загрози.


Компанія Fortinet (США), отримала позитивні експертні висновки від Служби державного зв’язку та захисту інформації України.

Партнер сервісу з кіберзахисту нотаріусів “ІнфоОберіг” компанія Fortinet (США), світовий лідер з кіберзахисту, отримала позитивні експертні висновки від Служби державного зв’язку та захисту інформації України.


Відгуки нотаріусів під кіберзахистом ІнфоОберіг

Відгуки нотаріусів під кіберзахистом ІнфоОберіг

Тетяна Марчук, приватний нотаріус Києво-Святошинського району Київської області

Як нотаріус і самозайнята особа, я розумію, що захист мого робочого місця ― у моїх руках. Знаючи, що численні, регулярні хакерські атаки на робоче місце нотаріусів з метою доступу до Єдиних та Державних реєстрів України тривають вже протягом кількох років, я прийняла рішення про встановлення кіберзахисту, який убезпечить від зловмисників. Наслідки цих атак загрожують громадянам та самому нотаріусу, призводячи до блокування доступу до реєстрів і навіть позбавлення нотаріуса Свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю.


Раніше використане у ліфлеті ІнфоОберіг формулювання уточнено та змінено

Раніше використане у ліфлеті "ІнфоОберіг" формулювання уточнено та змінено

Раніше використане у ліфлеті "ІнфоОберіг" формулювання «Протестовано Нотаріальною палатою України да ДП "НАІС"» уточнено та змінено на «Група приватних нотаріусів зі згоди ДП "НАІС" взяла участь у тестуванні нової системи захисту».

Також прийнято рішення замінити формулювання статусу нотаріуса, який встановив на своє робоче місце систему кіберзахисту "ІнфоОберіг", з раніше запропонованого «Надійний нотаріус» на «Нотаріус під кіберзахистом ІнфоОберіг».


Нотаріальна палата розраховує на посилення системи кіберзахисту робочих місць нотаріусів

Про це на круглому столі заявила Член Ради Нотаріальної палати України, голова комісії НПУ з питань запобігання та протидії кіберзлочинності Наталія Козаєва.

“За всі ці роки ніхто не надавав особливого значення програмному забезпеченню, що стоїть на комп'ютерах нотаріусів, його безпеці”, ― констатувала Наталія Козаєва. ― “Ми не технічні фахівці, ми ― юристи, ми знаємо, як укласти договір або розтлумачити людям ту чи іншу статтю закону, знаємо, як оформити перехід права власності. Але ніхто не вчить нас комп’ютерної грамотності, і багато нотаріусів вже тільки після того, як постраждали від зламу, дізнаються, що таке фаєрвол, антивірус, та інші способи кіберзахисту”.


Вже другий день триває масова розсилка нотаріусам вірусу, замаскованого під повідомлення від держустанов

Вже другий день триває масова розсилка нотаріусам вірусу, замаскованого під повідомлення від держустанов

Вчора зафіксовано випадок розсилки шкідливого програмного забезпечення, націленого на користувачів операційної системи MS Windows, які є приватними нотаріусами України. За даними Лабораторії комп'ютерної криміналістики CyberLab лист надходив нібито від імені державних установ, з електронних адрес sud_kiev@i.ua, shev_sud@ukr.net, shevchenk_sud@ukr.net, де в якості відправника зазначений “Шевченківський районний суд Києва”, а тема повідомлення ― “постанова про скасування реєстраційної дії нотаріуса”. У вкладенні були документи формату Word, з назвами типу “ухвала”.


На ринок вийшла принципово нова система кіберзахисту нотаріусів

На ринок вийшла принципово нова система кіберзахисту нотаріусів

11 грудня 2018 року, — Сьогодні на ринок вийшла принципово нова система захисту нотаріусів від зламів «ІнфоОберіг». У ній захищається саме комп'ютер нотаріуса, на відміну від діючих на сьогодні методів безпеки, що захищають держреєстри. Сергій Прокопенко, директор «Лабораторії комп'ютерної криміналістики CyberLab», співзасновник «ІнфоОберіг»: «Іронія у тому, що для утримувача держреєстрів дії хакерів виглядають, як легальні дії нотаріуса. Це відбувається за рахунок застосовуваних методів: крадуться ідентифікаційні дані нотаріуса, і незаконні зміни до реєстрів вносяться від імені жертви. Потім саме нотаріус має доводити у судах, що це — не він. Так що захист робочих місць нотаріусів лягає на них самих».


ІнфоОберіг проводить Круглий стіл

11 грудня 2018 року ІнфоОберіг проводить Круглий стіл на тему «Кібербезпека нотаріусів і державних реєстрів України»

11 грудня о 10:00 у прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ (м. Київ, вул. Парково-Сирецька, 23) відбудеться круглий стіл на тему: «Кібербезпека нотаріусів і державних реєстрів України: ризики, інструменти та методи вирішення проблеми».


Зафіксована чергова кібератака на нотаріат

Зафіксована чергова кібератака на нотаріат

Увага! 5 грудня, зафіксована чергова кібератака на нотаріат. Відбулася розсилка шкідливих програм, направлених на викрадення облікових записів нотаріусів. Мета - внесення несанкціонованих змін в державні реєстри.

Якщо ви отримали лист з «судовою повісткою», як на зображенні, та відкрили його, терміново зверніться до ІнфоОберіг за телефоном: 0800 219 015 або мейлом: support@infooberig.com

Було виявлено контрольні сервери. Фахівці кіберцентру ІнфоОберіг разом з Кіберполіцією проводять роботи з пошуку зловмисників.

Pran Precision

Навігація